Hakkımızda


Fatsu su sektöründeki yolculuğuna 2000 yılında başlamıştır. Fatsu Doğal Kaynak Suyu, yeşilliği benzersiz Karadeniz Bölgesi’nin Giresun ilinin 1.100 m rakımdaki Çimşir Köyü’nden doğadan tabi olarak çıkmaktadır. Üretim tesisimiz ise suyumuzun kaynağına 3,5 km kadar uzaklıktaki Sultaniye Köyünde bulunmaktadır. Yerleşim alanlarından oldukça uzakta bulunması dolayısıyla endüstriyel kirliliklerden, zirai ve evsel atıklardan etkilenmeden üretimimizi gerçekleştirerek kaynağımız saflığını ve doğallığını her bir şişeye aktarmaktayız.

       FATSU başta Karadeniz Bölgesi’nin ambalajlı su ile tanışmasına önemli katkılar sağlamış olup şişelenmiş su üretimi ve yatırımı konusunda öncü şirketler arasında yer almaktadır. Ambalajlı su kültürünün hızla yaygınlaşmasına müteakip firma kuruluşundan çok kısa bir süre sonra mevcut üretim kapasitesini attırmak durumunda kalmış ve ürün gruplarını çeşitlendirmek için önemli yatırımlar yaparak yeni üretim hatlarını tesisine ilave etmiştir. Halen daha yatırımlarına ara vermeden devam ederek teknolojik gelişmelere uyum içerisinde ürünlerini müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

       FATSU, yeni dönemde de yatırımlarını, ara vermeden, sürdürmeyi planlıyor. İşveren ve çalışanları ile birlikte Fatsu, gerek üretim, gerekse satış ve satış sonrası hizmetlerinde insan sağlığına değer veren, çağdaş ve yenilikçi bir anlayışla çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.

       Yeşillikler arasındaki doğal kaynağından alınarak, el değmeden şişelenen FATSU ürünleri ailesi;19L Pet damacana, 19L geri dönüşümlü damacana, 0,33L-0,5L ve 1,5L pet şişe, 5L pet şişe ve 200 CC bardak su olmak üzere çeşitlenmektedir. FATSU müşterilerine sağlıklı, hijyenik doğal kaynak suyu garantisi sunuyor. Ürün gerçekleştirme sürecinin her aşamasında özenle yapılan analizlerle hijyenik açıdan tam güvenli olarak tüketicilerine sunuluyor.


VİZYONUMUZ
Sektörümüzde, üretim anlayışımızla ve uygulamalarımızla önder ve örnek bir işletme olmaktır.

MİSYONUMUZ 
Müşterilerimize en uygun kalite ürünlerimizi, en uygun fiyat ve en uygun zaman birleşimiyle sunmaktır.